Milí rodiče,

čeká nás týden jarních prázdnin a já Vám chci popřát, aby jste si je co nejvíce užili. Abyste si také trochu odpočinuli, nedostanou žáci žádný domácí úkol. Jejich úkolem bude pouze procvičovat základní skladební dvojice a dělení dvojciferným dělitelem. Po  prázdninách si z obou látek napíšeme test.

Na páteční hudební výchovu (6.3.) si žáci připraví referát o libovolném hudebním interpretovi. Dne 6.3. nás také čeká exkurze do památníku Terezín. Žáci si přinesou 50 Kč na autobus a vstupné 95 Kč bude uhrazeno z třídního fondu.

Děkuji všem rodičům, kteří nám zprostředkovali předměty z komunistické éry naší země.

Prosím také o podepsání známek za měsíc únor a také připomínám vyplnění přihlášek na ozdravný pobyt.

Přeji Vám i žákům pohodové a klidné prázdniny.

Sandra Stará

Rozvrh ve školním roce 2019/2020