Školní rok 2023/2024

Mg

Přv

Vážení rodiče,
chci vás touto cestou informovat o dění ve škole v příštím týdnu.

Informace o zítřku (pátek 21. 6. 2024)

- ještě se budeme první dvě hodiny trochu učit. Potom budeme uklízet třídu a vezmeme si domů všechny učebnice, které škola vašim dětem zapůjčila. Prosím o pečlivou kontrolu knih: slepení, vygumování, opravení....

Co budeme dělat příští týden:
Výuka je do 11: 25 hodin každý den.
Pondělí - úklid šuplíků, třídy, v případě pěkného počasí si půjdeme hrát na dětské hřiště
Úterý - výlet do okolí (směr Hostěnice), opékání buřtů na Malině (prosím o přinesení polínka na oheň)
Středa - vybírání učebnic - kontrola, zábavné hraní (v případě vhodného chování)
Čtvrtek - pěší výlet po okolí - směr Doksany - půjdeme na zmrzlinu a pohrajeme si na dětském hřišti
Měla se uskutečnit besídka pro rodiče, ale vzhledem k nevhodnému chování žáků a nezájmu o nácvik se moc omlouvám, ale besídka nebude.
Pátek - sraz před školou v 7:45 hodin - slavnostní ukončení školního roku 2023/ 2024
- v případě nevlídného počasí proběhne rozloučení ve třídě. Konec v 8:30 hodin.

Created by © 2015 -2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign