logotyp
Login

1.

Školní rok 2023/2024

Třídní učitelka Mgr. Sandra Čermáková

Balonkové aktivity

Týden 29. - 2.5.

Milí rodiče,

tento týden jsme pracovali především s pracovními listy k tématu Čarodějnice. Vyzkoušeli jsme si čarodějnický přepis a opis, čarodějnické běhací čtení a čarodějnické počítání. V Písance 4. díl jsme vyplnili strany 29 a 30. Písanky mají žáci u mě ke kontrole. V pátek si vyberu i žákovské knížky. Ve Slabikáři jsme přečetli strany 88 a 89. Ve čtvrtek 2.5. jsme byli podpořit 4 fotbalisty z řad našich žáků na probíhajícím Mc Donald´s Cupu, kde jsme strávili poslední dvě hodiny. Tímto děkujeme Petru Cibulkovi, Tomáši Havlíkovi, Ríšovi Šmidtovi a Kubovi Velíškovi za vzornou reprezentaci naší školy. V pátek nás čekají rovněž jen pracovní listy a nedělejte domácí úkol, ať si užijete pouť :)

třídní učitelka
Sandra Čermáková

Škola v přírodě

V pondělí nás čeká odjezd na školu v přírodě. sraz bude v 7:45 h. Mějte prosím připravené potřebné dokumenty (bezinfekčnost, způsobilost, kartičku pojištěnce či její kopii), nejlépe v obálce, ty mi odevzdáte hned po příchodu. Plánovaný odjezd je v 8:15 h. 
Po příjezdu na místo si rozdělíme pokoje a ubytujeme se. Odpoledne prozkoumáme okolí ubytování. V úterý nás čeká krátký výlet a aktivity v místě ubytování. Ve středu nás čeká celodenní výlet. Ve čtvrtek sportovní hry a procházky po okolí a v pátek odjíždíme zpět domů.
Prosím umístěte dětem přezůvky na vrch zavazadla, ať je mají děti hned k ruce. S sebou budou děti mít svoji opakovaně použitelnou láhev na pití a svůj ručník. do příručního zavazadla prosím přibalte sáček pro případ nevolnosti. 
Pohledy můžete dětem buď zaslat nebo připravit doma a odevzdat před odjezdem přímo mě. Děti s sebou mohou mít pohledy s adresou, které společně odešleme. 

Kdo na školu v přírodě nejede:

Žáci, kteří se školy v přírodě nezúčastní se učí dle rozvrhu, který mají ve žlutých deskách. Za domácí úkoly na celý týden mají ode mě Slabikář str. 89 celá a Písanka str. 30 celá. Pokud jim dá učitel, který zde s nimi bude, domácí úkol, vyplní také. Prosím, denně čtěte, počítejte a pište. Každý den stačí napsat 5 slov, přečíst 5 řádků a spočítat 5 příkladů do 20 bez přechodu přes základ 10. Případná absence musí být řádně omluvena. 

třídní učitelka
Sandra Čermáková 
HOME ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří
Hom ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří
Základní škola

Created by © 2015 -2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign