5) 1. 4. (učivo od 7. 4. do 13. 4. )

Všechny vás opět moc zdravím. Vím, že se budu opakovat, ale moc se mi po prvňáčcích stýská. Ráda bych vám všem moc poděkovala za spolupráci. Videa i fotografie, které mi posíláte, svědčí o tom, že tuhle nelehkou situaci zvládáte.
Znovu posílám pár typů na procvičování v počítači, tabletu popř. mobilním telefonu:
www.matika.in
bobyho-skola.cz
Včelka – osobní trenér čtení
matematika.hrou.cz
procvicovani-uciva.webnode.cz

Občas je trochu složitější se v jednotlivých aplikacích orientovat, ale nevzdávejte se. Pokud se mi podaří objevit další procvičování, které by se mi líbilo a bylo vhodné i pro 1. třídu, budu vás informovat.

Jsou před námí Velikonoce, svátky jara. Měly být před námi i velikonoční prázdniny. Učení v následujícím období bude proto opravdu minimum. AM

Informace zveřejněné v období od 12. 3. do 1. 4. 2020

V tomto souboru naleznete všechny informace, které byly zveřejněny na stránkách 1. třídy v období od 12. 3. do 1. 4. 2020 (učivo do 6. 4. 2020). AM

Rozvrh ve školním roce 2019/2020