Školní rok 2020/2021

Třídní učitelka Mgr. Alice Marešová

26. 11.

Dejte, prosím, dětem do školy slabikář z 1. třídy. Budeme s ním ještě pracovat. Zítra dostanou druháci zpět žákovské listy. Bude v nich hodnocení z českého jazyka, matematiky a prvouky za první čtvrtletí školního roku. V pondělí bude probíhat kontrola vybavených penálů a obalených učebnic.

24. 11.

Po delší době se opět hlásím z webové stránky naší třídy. Uplynul skoro týden od návratu dětí do školy. Situace je vážná, nikoli však zoufalá. To jste myslím už zjistili podle některých známek, na které nebyli druháci zvyklí. Občas cítím potřebu vzít kameru a některé vyučovací hodiny natočit a pustit je rodičům.  Ale vězte, že i žáček, který nyní nosí domů 4 a 5, má možnost vybojovat dobré hodnocení na pololetním vysvědčení. Jen to nesmí být setrvalý stav. Koncem tohoto týdne sdělím dětem výsledné známky za 1. čtvrtletí školního roku z českého jazyka, matematiky a prvouky. Následující týden budou probíhat setkání s některými rodiči formou konzultací ve škole. Pokud nebudete  v této vybrané společnosti a budete si chtít o vašem druhákovi popovídat, klidně se ozvěte. Myslím si, že je nyní zbytečné se scházet proto, abych informovala o všem, co nebude (např. nebude vánoční besídka pro rodiče). V případě potřeby vás požádám o společnou schůzku např. po Vánocích. Hezký zbytek dne AM.