logotyp
Login

2.

Školní rok 2020/2021

Třídní učitelka Mgr. Alice Marešová

21. 9. 2020

Počasí nám přeje. Zítra půjdeme na tělesnou výchovu ven. Dnes jsme začali hrát na flétny. Zatím jsme ze školy vyhnali všechny myšky a také jsme se dost zasmáli. Děti jsou ale šikovné. Snad to půjde a bude je hra na tento krásný hudební nástroj bavit.
Moc děkuji za platby za pracovní sešity. Pomalu ale jistě se prokousáváme do 2. ročníku. Kromě pracovního sešitu z prvouky budou mít druháci od úterý také sešit na matematiku. AM

15. 9. 2020

Dnes je pouze úkol ze čtení. Článek je trochu delší. Děti mohou přečíst pouze jeho část. Pokud vydrží číst o něco déle, mohou ho samozřejmě zvládnout celý.
Prosím o zaplacení pracovních sešitů pro 2. ročník. Cena je 466,- Kč. Děkuji. AM 

14. 9. 2020

Dnes dostali vybraní žáci přihlášku do čtenářského klubu. Tento klub je pouze pro druhou třídu vždy ve středu od 11:30 do 13:00 hodin. Za účast se nic neplatí. Jde o rozvíjení čtenářských dovedností, žáci budou pracovat s texty, budou se učit textu porozumět a vyhledávat v něm důležité informace. 
Zítra půjdeme na TV ven. Od pondělí 21. 9. začneme v rámci hodin HV s výukou hry na zobcovou flétnu. V případě zájmu dejte dětem zmíněný hudební nástroj. AM
HOME ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří
Hom ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří

Created by © 2015 -2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign