Školní rok 2020/2021

(mail: janamusilkova@centrum.cz)

26. 11. 2020

Milí šesťáci,

pokud se nic nezmění, tak se v pondělí 30. 11. 2020 uvidíme ve škole :-) Celý týden se budeme učit podle původního rozvrhu, a to včetně odpoledního vyučování. V dalším týdnu, tedy od 7. 12., se opět vrátíte na distanční výuku - rozvrh vám ale zůstane stejný, jako kdybyste byli ve škole ;-)

Po celou dobu výuky i přestávek musíme všichni nosit roušky, ale určitě se poznáme i v rouškách :-) Doporučuji, abyste jich měli s sebou víc na vystřídání. Noste si také igelitový sáček na uložení roušek použitých.

Pokud chodíte na obědy, budete mít jídlo objednané vždy na ten týden, kdy jste ve škole. Chcete-li se stravovat v jídelně i v době, kdy jste na distanční výuce doma, musíte si obědy přihlásit a chodit si pro ně s kastrůlky :-)

Jsem ráda, že zase budeme chodit do školy a doufám, že nám to vydrží co nejdéle :-)

Jana Musílková

Sešity pro školní rok 2020/2021