Login

1.

Pomůcky na školní rok 2018/ 2019 – II. třída

 

Na Vv a Pč:

- voskovky, tempery 12 barev, suchý pastel -  křídy, vodové barvy, plochý štětec č. 8, 10. 12, kulaté štětce č. 4, 6, 8, lepidlo ve vysouvací tubě (Kores), lepidlo Herkules větší balení, modelína, anilinové barvy, nůžky s kulatou špičkou, pastelky, fixy, igelit na lavici, 1 hadřík, kelímek z umělé hmoty, zástěra                  30x malá čtvrtka, 30x velká čtvrtka, 3x barevné papíry, 20x špejle, 1x houbička na nádobí, černou lihovku

vše v podepsaném kufříku

Na Tv:

- sportovní oblečení do haly (tepláky, kraťasy, tričko, cvičky)                                                                                                                                                            - sportovní oblečení na hřiště (tričko, tepláková souprava, pevná sportovní obuv)

vše v uzavíratelném látkovém sáčku

Penál:

- 2 pera „ Tornádo“ nebo Pilot, ořezané tužky trojhranné č. 1, 2, 3, guma, ořezávátko, pastelky a  fixy (základní barvy), malé pravítko

 
Ostatní pomůcky:

- školní aktovka, penál, přezůvky se světlou podrážkou v látkovém  pytlíku – desky na sešity a učebnice, obalené sešity 6x 512, 4x 511, 1x  440, 1x 640 notýsek obyčejný, podsedák na židli, balení papírových kapesníčků, pravítka – pravoúhlý trojúhelník, , podložku do sešitu bez linek, fólie

 


Vážení rodiče,

chtěla bych Vám ze srdce poděkovat za trpělivost a skvělou spolupráci během uplynulého školního roku. Starostí a překážek bylo mnoho, protože takové období je v životě dítěte jen jedno a není lehké. Za to je krásné a v každém z nás zanechá stopu.

Nejen Vaše dítko, ale především Vy jste udělali obrovský kus práce, protože s Vaší pomocí jsme v dětech našli talenty a citlivé kamarády. Každý z nás je jedinečný a já si dovoluji říct, že i naše třída je jedinečná v tom, jak je perfektně semknutá.

Přeji Vám krásné prázdniny a těším se opět na další setkání v příštím školním roce.

 

Vaše uč. Renáta Hlaváčková

 

 

 


Přespání ve škole

Pozor,pozor, červnová učitelka se všem  moc omlouvá za zmatek ohledně přespání ve škole. Také děkuji maminkám, které mě na tuto chybu upozornily.

Přespávačka je v pátek 22.6. 2018.

Děkuji za pochopení RH


Pasování prvňáčků na čtenáře

Na Tvrzi se žáci 1. třídy zúčastnili slavnostního zařazení mezi čtenáře.
Velký pokrok žáci udělali od 4. září, kdy poprvé usedli do školních lavic. Během roku se v hodinách českého jazyka svědomitě učili písmenka, četli slabiky, slova i celé věty. 
Samotnému pasování předcházelo plnění úkolů, kde děti prokázaly nejen znalost čtení, ale i psaní a správného úsudku. Pasování na čtenáře se ujala princezna z místní Tvrze. Děti si domů odnesly pasovací odznak a knížku plnou pohádek.

Třídní výlet

Třídní výlet

V úterý 5. června naše třída vyrazila na školní výlet. Cílem byl zábavní park pro děti zvaný Mirakulum, který se nachází v bývalém vojenském areálu v Milovicích. Všichni už asi slyšeli zvěsti, jak je to úžasné místo, a ty zvěsti opravdu nelhaly.

K výletu se ten den vybarvilo i skvělé počasí, a tak dětem v zábavě nic nebránilo. Všichni si užili spoustu radosti na mnoha prolézačkách, hradech a skákacích plochách, postrašili se navzájem v podzemních chodbách a na závěr se také osvěžili ve vodním světě. Naštěstí svítilo sluníčko, tak všem případně mokré oblečení rychle uschlo.

V poledne si děti k předem zajištěnému obědu daly polévku, řízek s vařenými novými brambory a malinovku. Výlet proběhl bez větších potíží.

Domů se děti z výletu vrátily po 16 hodině sice unavené, ale se spoustou nových zážitků, na které budou o prázdninách jistě vzpomínat. Mnozí z nich už při zpáteční cestě hlásily, že se s rodiči o prázdnnách chtějí do zázračného Mirakula znovu co nejdříve podívat. Více fotografií najdete ve fotogalerii školy.

 


Co nás čeká v červnu?

5. 6. Jedeme na třídní výlet do parku Mirakulum
8. 6. Pasování na čtenáře
11. 6. Focení tříd
22. 6. Přespávačka ve škole
29. 6. Rozdání vysvědčení

a huráááá na prázdniny !!!!!!

Organizace školního roku 2017/2018

Školní rok začíná v pondělí 4.9.2017.

Podzimní prázdniny připadnou na čtvrtek 26. října a pátek 27. října 2017.

Vánoční prázdniny budou zahájeny v sobotu 23. prosince 2017 a skončí v úterý 2. ledna 2018. Vyučování začne ve středu 3. ledna 2018.

Jednodenní pololetní prázdniny připadnou na pátek 2. února 2018.

Jarní prázdniny budou pro školy okresu Litoměřice v termínu 12. 2.  - 18. 2. 2018.

Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 29. března a pátek 30. března 2018.

Období školního vyučování bude ukončeno v pátek 29. června 2018.

Hlavní prázdniny budou trvat od pondělí 2. července 2018 do pondělí 3. září 2018.

 

 


Rozvrh hodin

 

1

2

3

4

 

7.45-8.30

8.40-9.25

9.45-10.30

10.40-11.25

Pondělí

Čj

M

Čj

Úterý

Čj

M

Čj

Prv

Středa

Čj

Hv

Čj

Vv

Čtvrtek

Čj

M

Čj

Tv

Pátek

Čj

M

Prv

Tv

Vyučující:

 třídní učitelka: Mgr. Renáta Hlaváčková - Čj, M, Prv, Pč, Vv, Tv

 paní učitelka: Mgr. Eva Soudská - Hv

 

 Konzultační hodiny: Každé pondělí v 1. třídě od 12.30 do 13.15


NOVINKY

Nové fotografie

obrázek
Nejnovější fotografie z akcí najdete zde

Aktuální jídelníček

obrázek
Aktuální jídelníček najdete zde
HOME ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří
Hom ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign