Login

1.

Vážení rodiče, moji milí žáci a žákyně,

musím vám všem ze srdce poděkovat za krásné květiny, dárky a konečně i jeden společný dárek, který jsem objevila ale až doma – plavbu lodí. Moc mě překvapilo, že jsem dostala dětské rukávky na plavání a myslela jsem si, že se někdo z rodičů spletl a místo dítěti je dal mně. Až po chvíli jsem pak přišla na obálku (mimochodem, velmi umělecky zdobenou), ve které byly dva poukazy na tenhle skvělý zážitek. Navíc nápis „Plnou parou vpřed“ mi tak trochu dal signál, že rodiče už pochopili, s jakým živlem se musejí každý školní den potýkat jejich ratolesti…

Dárek je to skvělý, díky, díky a díky za něj. Už se těším, až poplavu, vlastně popluji, a snad mě nespláchne nějaká vlna do dějin zapomnění.

Všem přeji krásné prázdniny, plno sluníčka, zmrzlin, ledových tříští, koupání a legrace. Odpočívejte, nabírejte síly - ať se v září zase všichni sejdeme.

Vaše třídní


PASOVÁNÍ NA ČTENÁŘE

Ve středu 19. 6. 2019 jsme se konečně všichni oficiálně stali Čtenáři.

 

Museli jsme projít zkouškou „ohněm“ a číst kus neznámé pohádky svým spolužákům. Paní učitelka pak dlouhým pravítkem pasovala všechny úspěšné na čtenáře a jako odměnu jsme dostali knihu Cesty formana Šejtročka. Hned jsme si z této knížky i něco přečetli.

 

!!!Knihu si budeme nosit ve II. třídě na hodiny čtení, tak ji nesmíme zničit nebo ztratit!!!


Poděkování

 Vážení rodiče,
moc vám děkuji za to, že jsme společně během necelých 3 měsíců všechno zvládli. Máte šikovné děti, se kterými jsem si užila spoustu legrace. Začínala jsem o nich mluvit jako o "mých" prvňáčcích. Bude se mi po nich stýskat, ale také je už ráda předávám do těch správných rukou jejich třídní učitelky. Přeji vám mnoho úspěchů a vydržte, prázdniny se blíží. Mgr. Jana Harazímová

NOVINKY

Nové fotografie

obrázek
Nejnovější fotografie z akcí najdete zde

Aktuální jídelníček

obrázek
Aktuální jídelníček najdete zde
HOME ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří
Hom ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign